NIVONA NICR 1040 | Automatický kávovar

Nové

nádoba na vodu 3,5 lnádržka na kávu cca 600 g   │ "moja káva" 18 nápojov  │ OneTouch , 2 nápoje naraz (vrátane mliečnych špecialít)  │Aróma Balance System (3 profily) │intenzita kávy (5 stupňov , dotykový │ Bluetooth  │ easyclean + dvojitá hadička  pre ľahšie čistenie mliečnych ciest  │ možnosť prípravy až 1,9 litra kávy súčasne │ tlak 15 bar

Viac detailov

Produkt dostupný

2 300,00 €

Detaily

NIVONA 1040 - hlavné vlastnosti

Atraktívny, pritom jednoduchý dizajn
Vyhrievaná plocha na šálky
EKO režim a energeticky úsporný vypínač 0-watt
Extrémne tichý, kužeľový mlynček z kalenej ocele
Mliečna pena jediným stlačením tlačidla: OneTouch „Spumatore“ - Duo
TFT dotykový displej pre intuitívne ovládanie
Ovládanie rovnako telefónom, tabletom
Individuálne programovateľné kávové recepty
Programovanie teploty a voľba arómy
Programy hygienickej starostlivosti (preplachovanie, čistenie, odvápnenie)
Automatické čistenie mliečnych ciest VRÁTANE PRÍVODNÉ HADIČKY - easyclean+
Automatické sledovanie hladiny vrátane senzora zrnkovej kávy
Dvojfarebné osvetlenie šálky


NIVONA 1040 - technické informácie

Veľkosť zásobníka zrnkovej kávy - cca 600 gramov
Veľkosť nádrže na vodu - 3,5 litra
Individuálna voľba arómy / sily kávy - 5 stupňov + profilácia
Digitálny displej - TFT dotykový
Ovládanie mobilným telefónom - Áno, bluetooth (iOS, android)
Osvetlenie šálky - Áno, dvojfarebné
Vyhrievaná plocha na šálky - Áno
OneTouch (cappucino jedným stikom) - Áno, aj dve šálky
Rozmery kávovaru (Š x V x H) - 31 x 42 x 50 cm
Hmotnosť - 18,6 kg
Zadné kolieska Áno
Napätie 230 V
Maximálny príkon W
Farba tmavo šedá s chrómovými doplnkami


Nivona 1040 - dôvody na nákup

Kávovar NIVONA 1040 sa hrdo môže radiť medzi najlepšie vybavené kávovary na súčesnom trhu. Duálny systém termoblokov ponúka maximálnu teplotnú presnosť, ovládanie cez mobilný telefón či farebný dotykový displej a takmer neuveriteľné možnosti nastavenia prípravy nápoja do všetkých detailov. Navyše je NIVONA 1040 osadená novinkovou technológiou pre plne automatické čítanie mliečnych ciest vrátane prívodnej hadičky – a to aj pri jej trvalom napojení na nádobu na mlieko. 


Nivona 1040 - podrobný popis

Kávovar NIVONA CafeRomatica 1040 je novou vlajkovou loďou vo flotile Nivona. NIVONA CafeRomatica 1040 je väčšia, rýchlejšia a je vybavená najmodernejšími technickými zlepšeniami, ako je systém pre plne automatické čítanie mliečnych ciest.

Spĺňa všetky požiadavky a potreby domácnosti, kancelárskych priestorov, malých a stredných firiem.

V kancelárii, v ordináciách alebo v kozmetických a kaderníckych salónoch si môžete upraviť až 18 individuálnych nastavení "moja káva" pre kolegov a zákazníkov, rodinných príslušníkov a vytvoriť pre nich osobitú chuť obľúbenej kávy a pripraviť ju v každom okamihu, s novou CafeRomatica 1040 je to jednoduché a rýchle.

Kávovar Nivona CafeRomatica 1040 komunikuje v češtine. Menu aj všetka komunikácia kávovaru je v Českom jazyku. Vďaka elektronickému návodu priamo v prístroji už nebudete musieť pri každom čistení vyťahovať návod na obsluhu. Prístroj Vás bude navádzať priamo v rodnom jazyku. Samozrejmosťou sú aj počeštené všetky hlášky a upozornenia.


Ďalšie prednosti

Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 1040 je určený pre milovníkov klasického espressa, aj mliečnych nápojov, ktoré dokáže vďaka funkcii "one touch - jedným stlačením" pripraviť veľmi rýchlo a ľahko.

Výroba mliečnych nápojov ako je latté je zaistená pomocou samonasávacej napeňovacej trysky, ktorá dokáže vyrobiť nielen paru, ale aj horúcu vodu. Tryska je umiestnená priamo v hlave s tryskami na kávu, takže už nemusíte presúvať pohár či šálku. Kávovar urobí všetko za Vás. Stačí iba ponoriť nasávaciu hadičku do mlieka a vybrať nápoj.

Ďalšou a veľmi dôležitou prednosťou tohto je automatické čistenie nasávacej hadičky horúcou parou, čo výrazne uľahčuje údržbu (nemusíte hadičku vypájať z nádoby na mlieko/chladničky a preplachovať). Je to naozaj veľmi praktická funkcia, ktorú nedisponujú ani mnohé oveľa drahšie modely konkurenčných značiek.

Tento vynikajúci prístroj nie je nutné pripájať na pevný prívod vody, je totiž vybavený zásobníkom na vodu s objemom 3,5 litra. Zásobník na vodu je osadený senzorom, ktorý kontroluje vodnú hladinu. Kávovar vás tak upozorní na prázdny zásobník vody. Na zamedzenie usadzovania vodného kameňa je možné použiť vodný filter Claris alebo odvápňovacie tablety.

K ľahkému ovládaniu kávovaru prispieva farebný LCD displej, ktorý zobrazuje ako text tak symboly. Samozrejmosťou je aj elektronický návod v prístroji. Vďaka detailnému nastaveniu si môžete zvoliť množstvo vyrobenej kávy 20 -240 ml, je možné nastaviť aj jedinečnú silu arómy každej šálky 7 -11 g. Ďalej kávovar umožňuje nastavenie hrubosti mletia v troch krokoch a vďaka výkonnému čerpadlu je schopný vyvinúť tlak 15 bar nutný pre správne preparenie kávy.

Presovač NIVONA CafeRomatica NICR dokáže vyrobiť až dve šálky espresso kávy naraz. Môžete používať malé aj veľké šálky vďaka možnosti nastavenia výšky šálky až 140 mm. Použitá káva je zhromažďovaná do samostatného zásobníka odpadu. Celková obsluha modelu je veľmi jednoduchá a intuitívna, rovnako ako jeho čistenie.

Pokiaľ hľadáte plne automatický, tichý, robustný, dizajnový kávovar za skvelú cenu s funkciou "one touch", farebným displejom pre jednoduché ovládanie a prepojením BLUETOOTH do Vašej domácnosti či kancelárie, tak je pre Vás tento model tým pravým.

Path: > > NIVONA NICR 1040